Jak vybrat vhodné hrablo nebo lopatu na sníh?

Výběr hrabla nemusí být tak jednoduchá věc, jak by se mohlo zdát (více se dozvíte na stránce „Příprava na zimu“). Abychom vám výběr usnadnili, připravili jsme pro vás jednoduchý konfigurátor. Nastavte si parametry podle vlastní potřeby a my vám doporučíme nejvhodnější hrablo přesně pro vás. Rychle a jednoduše.

Anapurna

Anapurna je naší vlajkovou lodí. Je to lehké a přitom plně funkční a odolné hrablo na sníh se širokým záběrem. Díky použití velmi kvalitního plastu (plná odolnost až do -30 °C) a teleskopické (tj. délkově nastavitelné) násady z hliníku může Anapurnu používat prakticky kdokoli. Tvar hrabla navržený s ohledem na zvýšenou pevnost a efektivní shrnování sněhu, podpořený hliníkovou lištou proti nárazům, zajišťuje to hlavní, proč hrablo na sníh potřebujeme: odklízení sněhu bez zbytečné námahy navíc.

poptat v eshopu

K2 Lux

Hrablo na sníh pojmenované K2 najdete u nás ve třech variantách. Všechny mají společné to, že jejich násada je vyrobena z kvalitního českého dřeva a tvar samotného hrabla je navržený s ohledem na zvýšenou pevnost a efektivní shrnování sněhu, podpořený hliníkovou lištou chránící hrablo proti nárazům.

Varianta Lux je vyrobena z velmi kvalitního plastu (plná odolnost až do -30 °C) a jeho násada je díky nalakování odolnější a příjemná na dotyk.

poptat v eshopu

K2 Standard

Hrablo na sníh pojmenované K2 najdete u nás ve třech variantách. Všechny mají společné to, že jejich násada je vyrobena z kvalitního českého dřeva a tvar samotného hrabla je navržený s ohledem na zvýšenou pevnost a efektivní shrnování sněhu, podpořený hliníkovou lištou chránící hrablo proti nárazům.

Varianta Standard je vyrobena z velmi kvalitního plastu (plná odolnost až do -30 °C) a jeho násada je bez další povrchové úpravy.

poptat v eshopu

K2 Ekonomik

Hrablo na sníh pojmenované K2 najdete u nás ve třech variantách. Všechny mají společné to, že jejich násada je vyrobena z kvalitního českého dřeva a tvar samotného hrabla je navržený s ohledem na zvýšenou pevnost a efektivní shrnování sněhu, podpořený hliníkovou lištou chránící hrablo proti nárazům.

Varianta Ekonomik je vyrobena z již jednou zpracovaného plastu, který prochází důkladnou kontrolou kvality. Tato varianta hrabla je plně odolná až do -10 °C. Násada je bez další povrchové úpravy.

poptat v eshopu

Vysočina 40 - Standard

Hrablo na sníh Vysočina 40 Standard je podobné dalšímu našemu hrablu K2. Základním rozdílem mezi těmito dvěma našimi výrobky je širší škála hrabla Vysočina. Vysočinu vyrábíme nejen ve dvou základních variantách Standard a Ekonomik, ale každou navíc ještě ve dvou délkách a šířkách samotného hrabla. Všechny mají společné to, že jejich násada je vyrobena z kvalitního českého dřeva a tvar samotného hrabla je navržený s ohledem na zvýšenou pevnost a efektivní shrnování sněhu, podpořený hliníkovou lištou chránící hrablo proti nárazům.

Varianta Standard 40 má šířku hrabla (záběr) 40 cm a je vyrobena z velmi kvalitního plastu (plná odolnost až do -30°C). Výška hrabla s násadou je snížena na 135 cm a násada nemá žádnou speciální povrchovou úpravu.

poptat v eshopu

Vysočina 40 - Ekonomik

Hrablo na sníh Vysočina 40 Ekonomik je podobné dalšímu našemu hrablu K2. Základním rozdílem mezi těmito dvěma našimi výrobky je širší škála hrabla Vysočina. Vysočinu vyrábíme nejen ve dvou základních variantách Standard a Ekonomik, ale každou navíc ještě ve dvou délkách a šířkách samotného hrabla. Všechny mají společné to, že jejich násada je vyrobena z kvalitního českého dřeva a tvar samotného hrabla je navržený s ohledem na zvýšenou pevnost a efektivní shrnování sněhu, podpořený hliníkovou lištou chránící hrablo proti nárazům.

Varianta Standard 50 má šířku hrabla (záběr) 50 cm a je vyrobena z velmi kvalitního plastu (plná odolnost až do -30°C). Výška hrabla s násadou je 145 cm a násada nemá žádnou speciální povrchovou úpravu.

poptat v eshopu

Vysočina 50 - Standard

Hrablo na sníh Vysočina 50 Standard je podobné dalšímu našemu hrablu K2. Základním rozdílem mezi těmito dvěma našimi výrobky je širší škála hrabla Vysočina. Vysočinu vyrábíme nejen ve dvou základních variantách Standard a Ekonomik, ale každou navíc ještě ve dvou délkách a šířkách samotného hrabla. Všechny mají společné to, že jejich násada je vyrobena z kvalitního českého dřeva a tvar samotného hrabla je navržený s ohledem na zvýšenou pevnost a efektivní shrnování sněhu, podpořený hliníkovou lištou chránící hrablo proti nárazům.

Varianta Ekonomik 40 má šířku hrabla (záběr) 40 cm a je vyrobena z již jednou zpracovaného plastu, který prochází důkladnou kontrolou kvality. Tato varianta hrabla je plně odolná až do -10 °C. Výška hrabla s násadou je snížena na 135 cm a násada nemá žádnou speciální povrchovou úpravu.

poptat v eshopu

Vysočina 50 - Ekonomik

<

Hrablo na sníh Vysočina 50 Ekonomik je podobné dalšímu našemu hrablu K2. Základním rozdílem mezi těmito dvěma našimi výrobky je širší škála hrabla Vysočina. Vysočinu vyrábíme nejen ve dvou základních variantách Standard a Ekonomik, ale každou navíc ještě ve dvou délkách a šířkách samotného hrabla. Všechny mají společné to, že jejich násada je vyrobena z kvalitního českého dřeva a tvar samotného hrabla je navržený s ohledem na zvýšenou pevnost a efektivní shrnování sněhu, podpořený hliníkovou lištou chránící hrablo proti nárazům.

Varianta Ekonomik 50 má šířku hrabla (záběr) 50 cm a je vyrobena z již jednou zpracovaného plastu, který prochází důkladnou kontrolou kvality. Tato varianta hrabla je plně odolná až do -10 °C. Výška hrabla s násadou je 145 cm a násada nemá žádnou speciální povrchovou úpravu.

poptat v eshopu

Lopata Šumava - Standard

Lopata Šumava, jak už označení napovídá, není hrablo a slouží spíše k odhazování sněhu. Jako taková nemá ochranný hliníkový pásek a tvar lopaty se výrazně liší od klasického hrabla. Lopatu Šumava vyrábíme ve dvou variantách lišících se použitým typem plastu. Obě mají dřevěnou násadu z kvalitního českého dřeva bez další povrchové úpravy.

Varianta Standard je vyrobena z velmi kvalitního plastu (plná odolnost až do -30 °C).

poptat v eshopu

Lopata Šumava - Ekonomik

p>Lopata Šumava Ekonomik, jak už označení napovídá, není hrablo a slouží spíše k odhazování sněhu. Jako taková nemá ochranný hliníkový pásek a tvar lopaty se výrazně liší od klasického hrabla. Lopatu Šumava vyrábíme ve dvou variantách lišících se použitým typem plastu. Obě mají dřevěnou násadu z kvalitního českého dřeva bez další povrchové úpravy.

Varianta Ekonomik je vyrobena z již jednou zpracovaného plastu, který prochází důkladnou kontrolou kvality. Tato varianta hrabla je plně odolná až do -10 °C.

poptat v eshopu

Teddy

Teddy je hrablo pro naše děti od 3 do cca 8 let. Ideální způsob, jak zabavit neposedné dítě. Zatímco dospělý pracuje na odklízení sněhu, děti se mohou nejen koulovat, ale také zapojit do stejné činnosti. K tomu mohou využít hrablo na sníh vyrobené čistě pro ně. Záběr hrabla je snížen na 29 cm a jeho celková výška i s násadou je 86 cm. Optimální pro to, aby ho děti bez problému ovládly. Z důvodu bezpečnosti není hrablo osazeno hliníkovou lištou. Hrablo samotné je vyrobeno z velmi kvalitního plastu (plná odolnost až do -30 °C) a násada je z kvalitního českého dřeva. Vybrat si lze ze čtyř různých barev a dvou variant – s lakovanou násadou nebo s přírodní násadou. K lakované variantě navíc obdržíte jako bonus dětské puzzle.

poptat v eshopu

Auto-Sport

Auto-Sport je malá skladná lopata na sníh která se může hodit v mnoha zapeklitých situacích. Má teleskopickou hliníkovou násadu, díky které je lopata nejen velmi lehká, ale můžete ji také složit z plného rozměru 85 cm až na 45 cm. Součástí balení je i ochranný obal, který má na sobě suchý zip, a umožňuje tak lopatu bezpečně uchytit např. v zavazadlovém prostoru auta. Je vyrobena z velmi kvalitního plastu (plná odolnost až do -30 °C) a přímo určena na odklízení sněhu z auta nebo využití při horských túrách. Vybrat si můžete ze dvou barevných provedení, kvalitativně shodných.

poptat v eshopu
Zadaný filtr neodpovídá žádnému produktu, prosím změňte zadání. Nebo můžete právě nastavený filtr zrušit